Ogłoszenia parafialne 07.03.2021 r.

1. Dziś zapraszamy na 16.15 na Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym. Zalecki za zmarłych za których będziemy się modlić w czasie Gorzkich Żali i w piątek w w czasie Drogi Krzyżowej można składać do koszyczka przy ambonce.

2. Obchody liturgiczne tygodnia:

Niedziela 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – LAETARE.

3. W środę o 20.30 Czuwanie w Godzinie Apelu Jasnogórskiego.

4. W czwartek po porannej Mszy i od godziny 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W czwartek msza szkolna o godzinie 17.00 po której Droga Krzyżowa dla Dzieci.

5. W piątek o godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia i Droga Krzyżowa o godzinie 17.00 po której Msza św.

6. W sobotę po mszy porannej Nabożeństwo Ku Czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

7. W sobotę, 13 marca, obchodzimy 8 rocznicę wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.

8. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi Róża Różańcowa pani Kozielska.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne.

10. Zachęcamy wiernych do udziału w tradycyjnych nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Przypominamy że wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. Zachęcamy także wiernych do postu i innych uczynków pokutnych zwłaszcza dzieł miłosierdzia także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych.

11. Na stoliku z prasą do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego.

12. Dziękujemy za posprzątanie świątyni. Na poniedziałek i sobotę po Mszy porannej zapraszamy mieszkańców z ulicy Jastrzębskiej od Szkoły w kierunku Jastrzębia.

13. Zapraszamy do Róż Różańcowych – zgłaszać można się w zakrystii lub kancelarii.

Kamerka na żywo