Ogłoszenia parafialne 20.09.2020 r

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli na Wydział Teologiczny UŚ.

3. Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY.

Środa – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.

Sobota – Wspomnienie św. męczenników Kosmy i Damiana.

Niedziela – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA.

4. W środę o godzinie 20.30 - Czuwanie w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej i od 16.30.

6. W piątek o godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia, również w piątek o godzinie 17.00 Msza Święta Za + Zalecanych – zalecki można składać do koszyczka przy ambonce.

7. W sobotę po Mszy porannej Nabożeństwo Ku Czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

8. W sobotę swoje imieniny odchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

9. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi Róża Różańcowa pana Moczały.

10. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

11. Dziękujemy za posprzątanie świątyni. Na poniedziałek i na sobotę po Mszy porannej zapraszamy mieszkańców z ulicy Czarnieckiego od szkoły do mostu.

12. Na stoliku z prasą do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego.

13. Rodziców którzy pragną posłać swoje dziecko do Wczesnej Komunii w przyszłym roku prosimy o zgłoszenie u księdza proboszcza lub w kancelarii.

14. Pielgrzymów wyjeżdżających w Bieszczady zapraszamy na Msze Św. - 29 września na godzinę 6.00 po Mszy ok godziny 6.45 wyjazd z parkingu przy kościele. Przypominamy o zabraniu wygodnego obuwia, okrycia przeciwdeszczowego, plecaka, termosu i przekąski na drugi dzień wyjazdu. Można zabrać kije trekkingowe.

15. W tygodniu który minął do Pana odszedł ŚP. Wojciech Stefaniak, ŚP. Wincenty Tkocz, wieczny odpoczynek …

Kamerka na żywo