Ogłoszenia parafialne 02.10.2022 r.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na WŚSD.

2. Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

Środa Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

Piątek Wspomnienie NMP Różańcowej.

Niedziela 28 NIEDZIELA ZWYKŁA.

3. Zapraszamy wiernych na nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

4. W środę, o godzinie 20.30 Czuwanie w Godzinie Apelu Jasnogórskiego.

5. W czwartek po Mszy św. porannej Adoracja Najświętszego Sakramentu, a na godzinę 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św.- szkolną.

6. W piątek 7 października, Całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy. Również w piątek podczas Różańca Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą miały poświęcone różańce.

Msza Młodzieżowa w piątek o godzinie 18.30 na którą zapraszamy młodzież, obowiązkowo przychodzi młodzież z klas 7 i 8 jako przygotowanie do bierzmowania.

7. W sobotę, po Mszy św. porannej Nabożeństwo Ku Czci Matki Bożej Częstochowskiej.

8. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi Róża Różańcowa pani Mrozek.

9. Na stoliku z prasą do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego i Gazetki Parafialnej „Oto Matka twoja” . Ze względu na wzrost ceny papieru cena Gazetki wrosła do 5 zł.

10. Dziękujemy za posprzątanie świątyni. Na poniedziałek 3 października i sobotę 8 października po Mszy św. porannej zapraszamy mieszkańców ulicy Jastrzębskiej od szkoły w kierunku Jastrzębia.

Bardzo dziękuję Panom za wykonane prace na Probostwie i w budynku gospodarczym.

Bóg zapłać za złożone ofiary na inwestycje w parafii. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 6.826 zł. Dodatkowo we wrześniu na konto parafialne wpłynęło 3110 zł.

W październiku jest dużo wolnych intencji na Mszach św. o godz. 7.00

W związku z zakupem programu e – cmentarz, na cmentarzu są wykonywane zdjęcia wszystkich grobów. Parafia zakupiła także program Parochialis, dzięki któremu z czasem będzie wiele udogodnień dla Wiernych.

Kamerka na żywo