Porządek Mszy Świętych 11.04.2021 r. - 18.04.2021 r.

Niedziela 11.04.2021 r.

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

6.30     Godzinki.

7.00     Za + Teofila Kudzia od Sławomira Dybał z rodziną.

8.30    Różaniec – Tajemnice Radosne – poprowadzi Róża Różańcowa pani Wistuba.

9.00     Za + córkę Felicję w dwudziestą drugą rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, trzech braci, trzech szwagrów, siostrę Albertynę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00   Za + Annę i Adolfa Wieszołek, zmarłych z pokrewieństwa.

17.00  Za + Grzegorza Średniawa, ojca Bolesława i teścia Edmunda, zmarłych z rodziny Średniawa, Pikiołek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 12.04.2021 r.  Dzień powszedni.

7.00     Za + Teofila Kudzia od siostry Janiny Kastelik z rodziną.

17.00   Za + Marię Mitko, męża Alojzego, zmarłych z pokrewieństwa.

Wtorek 13.04.2021 r. Dzień powszedni.

7.00     Za + Annę Krótki od sąsiadów Marii i Witolda Gajda.

17.00  Za + Gabrielę Płonka, Józefa Palowski, zmarłych z rodziny: Płonka, Palowski, Gojny, Barteczko, zmarłych sąsiadów, dusze opuszczone.

Środa 14.04.2021 r. Dzień powszedni.

7.00     Za + Teofila Kudzia od siostrzeńca Pawła Kołek z rodziną.

17.00   Za + Elżbietę i Leona Pająk, zmarłych z rodzin: Sosna i Pająk, zmarłych sąsiadów z ulicy Skrzyszowskiej.

20.30   Czuwanie w Godzinie Apelu Jasnogórskiego.

Czwartek 15.04.2021 r. Dzień powszedni.

7.00    Przez Wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla trzech rodzin.

-      Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu.

17.00  Za + Dorotę Wita, Wiktorię, Anastazję i Jana Wita, Martę i Jakuba Swoboda, Marię i Jakuba Strączek, Małgorzatę Strączek, Alojzego Andreczko, Józefę Zaręba, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 16.04.2021 r. Dzień powszedni.

7.00   Za + Benedykta i Gertrudę Hejna, synów Jana i Władysława, Hertę i Ludwika Szostek, Zofię Mikler, zmarłych z pokrewieństwa.

15.00   Wystawienie Najświętszego Sakramentu – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

-         Msza św. w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego.

17.00 Za + Oliwkę Nalepka od Gosi i Dawida Kukuryk z dziećmi.

Sobota 17.04.2021 r. Dzień powszedni.

7.00   Do Miłosierdzia Bożego i Matki Boskiej Częstochowskiej o zdrowie, błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego dla Jakuba.

-        Nabożeństwo Ku Czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

15.00   Podziękowanie Panu Bogu za 50 lat pożycia małżeńskiego Krystyny i Janusza Jeromin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo na dalsze lata życia oraz opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej. Te Deum.

17.00   Msza święta koncelebrowana:

I intencja: Za ++ Danutę i Bolesława Szebera, Jana i Bernadetę Reclik, Elżbietę i Franciszka Szebera, Jana i Lidię Grzonka, Tomasza Grzegoszczyk, Bogdana Reclik, Krystiana Szebera, Piotra i Joannę Flasza.

II intencja: Za + Edwarda Latoń w miesiąc po śmierci.

Niedziela 18.04.2021 r.

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA.

6.30    Godzinki.

7.00   Za + Klarę Kozielski od Róż Różańcowych.

8.30   Różaniec – Tajemnice Światła – poprowadzi Róża Różańcowa pani Materzok.

9.00     Za ++ Łucję i Konstantego Tatarczyk, Zygmunta Tatarczyka, Genowefę i Władysława Żarskich i zmarłych krewnych.

11.00  Za ++ rodziców Annę i Bolesława Hanslik, teściów Irenę i Stefana Zwireckich, ich rodziców i teściów, szwagra Stanisława Wala, Anielę Hanslik, Ernesta Skupień, zmarłych z rodzin Hanslik, Zwirecki, Przybyła oraz sąsiadów.

13.00   W intencji dziecka przyjmującego Chrzest Święty Moniki Tront, jej rodziców i rodziców chrzestnych.

17.00  Za +Marię i Władysława Czerninoga.

Kamerka na żywo

Pielgrzymki