Maj
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
1
Pierwszy maja
7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące
2
Pierwszy czwartek miesiąca
7:00 - Za + + Jadwigę i Józefa Króliczek, Huberta Pilch, Bolesława Grzegorzek, Gerarda i Agnieszkę Panic, Stanisława Grzegorzek i Ich rodziców
17:00 - Za + Józefa Strzelec w 10. rocz. śmierci.
3
Pierwszy piątek miesiącaTrzeci maja
7:00 - Za + Reginę Moczała, we wspomnienie urodzin.
9:00 - Za + Waldemara Macewicz
11:00 - O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla Anny i Adama Pietrzak oraz Ich dzieci.
4
Pierwsza sobota miesiąca
7:00 - Za + Stanisława Polok, Józefa Gardian, dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + rodziców Marię i Leonarda Wuwer, Danutę i Joachima Piechaczek, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
5
7:00 - Za + Teresę Tatarczyk, męża Edmunda, jego rodziców i teściów.
9:00 - Za + Olgę Grzebełek, ojca Bernarda, Paulinę i Franciszka Wuwer, Marię i Romana Barciok, Alfreda Wloka, zmarłych z rodzin: Grzebełek, Wuwer zmarłych sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
11:00 - I Komunia Święta
... (1)
6
7:00 - Za + Józefa i Łucję Adamczyk, córkę Elfrydę, Gabrielę i Ireneusza Kolorz, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Piotra Pękała, rodziców Dorotę i Pawła, dziadków z obu stron, Bronisławę i Józefa Firut, zmarłych z pokrewieństwa.
7
7:00 - Za + Bronisławę i Sylwestra Herman, syna Arkadiusza, żonę Różę, Barbarę Jana Antończyk, Janinę i Huberta Gorywodę, zmarłych z pokrewieństwa, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Jerzego Klimek w miesiąc po śm.
8
7:00 - Za + + rodziców Ryszarda i Otylię Tkocz; Anielę i Andrzeja Kania; Elżbietę Rymorz; + + z rodziny Tkocz, Bartyzel
9
17:00 - Za + rodziców Annę i Franciszka Elsner, syna Józefa, synową Elfrydę, zięcia Herberta, wnuczkę Ewę Wnęk, wnuczkę Annę Górską, Amalię i Ryszarda Achtelik, Elżbietę i Stefana Materzok, Paulinę i Alojzego Peterek, zmarłych kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
10
17:00 - Za + Erwina i Bronisławę Szkandera, rodziców Anastazję i Henryka Szkandera, Bronisławę i Józefa Firut, Brata Józefa, Adriana Szkandera, Annę i Karola Kocur, Antoniego Kocur, Marię i Stanisława Gąsior, zmarłych sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
11
17:00 - Za + Dorotę Wita, Martę i Jakuba Swoboda, Wiktorię, Anastazję i Jana Wita, Reginę i Bolesława Salamon, Wiktorię i Alojzego Andreczko, Czesława i Małgorzatę Strączek, Marię i Jakuba Strączek, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
12
Wniebowstąpienie Pańskie
7:00 - Za + Józefa Strączek, syna Janusza, Jana Annę Prudel, syna Józefa, żonę Teresę, Jana, Augustynę Strączek, Bronisławę i Emeryka Sitek, Zygfryda Kubicę zmarłych z pokrewieństwa, zmarłych sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
9:00 - Za + rodziców Agnieszkę i Alojzego Pukowski, Brata Józefa, zmarłych dziadków zmarłych z pokrewieństwa.
11:00 - Za + Alojzego Grabiec w rocznicę śmierci, żonę Jadwigę, pokrewieństwo Grabiec, Mika, Binioszek, zmarłych z rodzin: Myśliwiec, Marszałek.
... (1)
13
7:00 - Za + rodziców Tadeusza i Gerdę Goik, Jana Brzezinę.
18:30 - W intencji czcicieli M. B. Fatimskiej
14
7:00 - Za + Anielę Majchrzyk w 5. rocz. śmierci, męża Tadeusza, zięcia Łucjana, jego rodziców Genowefę i Stanisława Reclik i dusze w czyśćcu cierpiące.
15
7:00 - Za + Stanisława Reclik w kolejną rocznicę śmierci, jego żonę Genowefę i syna Łucjana.
16
17:00 - Za + Zbigniewa Swoboda we wspomnienie Urodzin, córkę Sabinę, oraz dziadków z obu stron i Aleksandra Żurek.
17
17:00 - Za + Krystynę Hejna, męża Józefa, syna Kazimierza, Erwina Figurę, córkę Edytę, brata Hugo, rodzeństwo, rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
18
17:00 - Za + Adama Strączek, dziadków Marię i Jakuba Strączek, Aurelię i Ewalda Pękała, teścia Antoniego Piszczek, Małgorzatę i Czesława Strączek, zmarłych z pokrewieństwa, sąsiadów.
19
Zesłanie Ducha ŚwiętegoZielone Świątki
7:00 - Za + Helenę Spandel w kolejną rocznicę śmierci, zmarłych krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.
9:00 - Za + Jana Głąb, syna Stefana, Marzenę Głąb, Franciszka Głąb ich rodziców, Marka Barciok, Magdalenę i Józefa Kozielski, syna Henryka, zmarłych z pokrewieństwa: Głąb, Kozielski, Musioł, Miłek i dusze w czyśćcu cierpiące.
11:00 - Za + Wiktorię Olszar we wspomnienie urodzin.
... (1)
20
NMP Matki Kościoła
7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Helenę Franciszka Paloc, rodziców z obu stron, zmarłych z pokrewieństwa: Jureczko. Paloc, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
21
7:00 - Za + Dariusza Krótki, w 4 rocz. śmierci. Ojca Stanisława.
17:00 - Za + Piotra Sznajder - od Sąsiadów z ul. Połomskiej
22
7:00 - Za + Franciszka i Łucję Kosmalski, rodziców z obu stron, Elżbietę i Romualda Draga, Antoninę Alojzego i Jana Koźlik, dusze w czyśćcu cierpiące.
23
17:00 - Za + Łucję Siodłoczek we wspomnienie urodzin.
24
17:00 - Za + Tadeusza Rduch, Czesława Burdzik, Erwina Szkandera, zmarłych sąsiadów, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
25
17:00 - 1. Za + Ewę Wnęk w 16. Rocz. śmierci.
17:00 - 2. Za + + Dominika Rączka, rodziców i teściów
26
7:00 - Za + Wiesława Skowron, jego rodziców, Reginę i Józefa Blazy ich rodziców, oraz zmarłych z pokrewieństwa.
9:00 - Za + + Antoniego Płaczek we wspomnienie urodzin oraz żonę Jadwigę.
11:00 - Za + Annę Myśliwiec, rodziców, Annę Marszałek i jej męża, Annę Myśliwiec i Józefa, dwie siostry Władysławę i Stanisławę, mężów, Tadeusza Myśliwiec i żonę Elę, brata Jana, Alojza i Jadwigę Grabiec, Leszka Pawlus i synową Elę.
... (1)
27
7:00 - Za + Annę i Leona Czech, ich rodziców, dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Jerzego Draga w 1. rocz. śmierci.
28
7:00 - Wolna intencja
15:00 - Czuwanie poperegrynacyjne
17:00 - Za + Alinę Bierć w 1. rocz. śmierci.
29
7:00 - Wolna intencja
17:00 - Za + rodziców Łucję i Stanisława Zając, Adelajdę i Joachima Pendziałek, braci Wacława, Edwarda i Jana Zając, szwagra Eryka Mokry i dusze w czyśćcu cierpiące.
30
Boże Ciało
8:00 - Za + Andrzeja Herok w miesiąc po śm.
11:00 - Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z okazji 92.. urodzin Jana Paloc z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo, i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej. Te Deum.
31
17:00 - Za ++ Zalecanych.
1
2
Poniedziałek
13
Maj
2024
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy
Czytania na dzisiaj