Warto odwiedzić

Archidiecezja Katowice

Centrum Jana Pawła II


Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Caritas Katowice

Jasna Góra

 

Psałterz Maryi

 

Modlitwa w drodze

Strona Ks. Franka

Wizytacja Biskupia 01.04.2016

W dniu 01.04.2016 r Ks. Biskup Adam Wodarczyk spotkał się z Grupami i Wspólnotami z naszej Parafii. Odmówiliśmy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia, przedstawiliśmy krótko nasze Grupy i Wspólnoty po czym Ks. Biskup nam poświęcił Figurę Chrystusa Króla i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Ks. Biskup udzielił Sakramentu Bierzmowania, spotkał się z naszą Schollą, Ministrantami, pobłogosławił małe Dzieci a na pamiątkę Wizytacji pozostały nam 3 Figurki.: Chrystusa Króla, Anioła Stróża i Św. Antoniego Gonzagi.

pogrzeby

Kamerka na żywo

Nasi Ministranci


Nasza Biblioteka

Pielgrzymki